Natūristų klubas pievelė

Natūristų klubas “Pievelė”

0

Praėjus vieneriems metams po kelionės į Lido pirtį socialiniuose tinkluose pasiskelbė dar viena iniciatyva – natūristų klubas “Pievelė”. Sumanytojai Povilas ir Lina tuo metu įsigijo naują pirtelę ir nusprendė įgyvendinti galvoje jau senai gimusią įdėja – jie paskelbė renginį skirtą nudistams ir pakvietė apsilankyti pas save tam tikrą dieną birželio mėnesio pabaigoje. Kvietimas mus sudomino ir pradėjome tartis dėl atvykimo. Tiksliai nebepamenu tos dienos ir nežinau ar kokia ten šventė išvis buvo, nes mums taip ir nepavyko nuvažiuoti, kad ir kaip norėjome. Drąsos ir patirties jau turėjome, tačiau nutiko kaikas neplanuoto. Dalyvavome Miško Festivalyje Anykščiuose. Klausėmės gamtos, klausėmės gyvos muzikos, nakvojome palapinėje, naktį mes ir nemažai jaunimo nuogi maudėmės Šventosios upėje. O kažkas nuogas maudėsi ir dieną, bet ne apie tai tema 🙂 po visų linksmybių Anykščiuose planavome lėkti tiesiai į klubo susitikimą. Tačiau toli nenuvažiavome – atsileido automobilio variklio varžtas laikantis skriemulį prie alkūninio veleno, prasisuko dujų paskirstymo diržas, vožtuvai patyrė smūgį, lūžo veleno laikikliai. Liaudiškai tariant užkalė variklis. Ypatingai karštą vasaros dieną įstrigome viduryje niekur, bet vistik pasisekė – šalia buvo upelis. Jame ir prabuvome, kol atvažiavo pagalba. Pranešėmė “Pievelės” savininkams, kas nutiko ir kad nesusitiksime. Povilas labai rūpestingai pasiūlė bent kažkuo padėti, bet pasakėme, kur esame ir kad jau žmonės atvažiuoja mūsų gelbėti. Tą vasarą turėjom kitų planų, todėl į kitus “Pievelės” klubo susitikimus nebeplanavome vykti.

Iki pirmojo vizito praėjo dar metai. Ši nudistams draugiška erdvė įsikūrusi Prienų rajone. Renginys vyko ketvirtadienį, pradžia apie 14-15 val. Laikas neįprastas ir ne visiems palankus, bet mes prisitaikėme, kadangi entuziastingai žiūrėjome į nudizmą ir norėjosi palaikyti idėją bei sudalyvauti. Šį kartą atvažiavome užtikrintai, įsukome į kiemą ir šiek tiek pavažiavę pamatėme, kad toliau kelias tampa pridengtas pakankamai aukšta augmenija iš abiejų pusių. Dar truputį toliau mus pasitiko nurodomasis kelio ženklas sakantis, kad atvykome į gyvenvietę 🙂

Kelio gale atsivėrė karštos vasaros saulės apšviestos pievutės plotas, kuris buvo uždaras nuo vėjo bei akių, nes visu perimetru pridengtas medžiais ir krūmais. Kieme jau buvo keletas nuogų žmonių, tačiau jautėmės natūraliai, nes mes čia atvažiavome tuo pačiu tikslu. 
"Pievelės" žalioji erdvė

Atvykę į šį ar bet kokį kitą nudistų ar natūristų klubą turėsite bent kažkiek pabendrauti su kitais žmonėmis – vis tik atvažiuojate į kažkieno teritoriją. Intravertiškoms asmenybėms tai gal ir nėra lengva, bet aminkite, kad nudistai yra itin draugiški ir jus priims šiltai. Jei jums atrodo, kad neverta važiuoti į tokius klubus, nes visi vieni kitus jau žino ir bus sunku pritapti, nepergyvenkite, būsite sutikti maloniai, po truputį apsiprasite, o bendrauti niekas nevers, nes vietos užteks visiems ir galėsite ramiai sau pagulėti, paskaityti knygą ar tiesog pasideginti ir niekas nesikiš, tačiau kvietimo prisijungti prie kokios nors veiklos sulauksite ir neliksite nuošalyje. O jei esate ekstravertas tai nenuobodžiausite ir rasite su kuo pasišnekėti, nes natūristų tarpe daug įdomių ir draugiškų žmonių. Mūsų apsilankymų metu įvairiu dienos metu buvo įvairiai tarp 10 ir 25 žmonių.

Erdvė su žole yra pakankamai didelė, tačiau žmonės įsikuria pakraščiuose, kadangi aikštelės vidurys dienos metu būna išnaudojamas natūristų labai mėgstamiems lauko žaidimams: pentankei (nuorada į naked wanderings straipsnį apie šį žaidimą) ir kubb (nuoroda į prekę, tačiau čia aprašytos žaidimo taisyklės). Kubb žaidimą su savimi atsiveža dažnas klubo lankytojas Egidijus. Žaidimo, kurį jis atsiveža, figūrėlės yra jo rankų darbas. Mums teko išbandyti abu žaidimus, nors tai ir buvo mums nauja patirtis, bet sekėsi neblogai ir puikiai praleidome laiką.

Susipažinę su kitais svečiais ir šeimininkais įsikūrėme: pievoje pasitiesėme užtiesalą, pasidėjome užkandžių ir gėrimų, nusirengėme. Likusius gėrimus pasidėjome į šaldytuvą esantį priešpirtyje ir padėliojome vaišes ant bendro stalo ir taip pat į šaldytuvą. Kadangi atvykome su nakvyne,  Povilas ir Lina parodė, kur galėsime permiegoti: dešinejė pievos pusėje už eglaičių yra keletas medinių keturviečių ir triviečių namelių, kurie skiriami po vieną šeimai ar kartu atvykusiems pažįstamiems. Namelyje palikome drabužius, rankšluosčius ir kitus rytui reikalingus dalykus. 

Palikę daiktus mes nieko nelaukę ėjome maudytis į upę. Kitoje žaliosios pievos erdvės pusėje teka upė Verknė. Pakrantėje yra įrengta pavėsinė, laužavietė, maudykla, pirtis ir kubilas. Virš vandens pakabinta krepšinio lenta. Vienu metu vyko daug įvairių veiklų, kai kas sedėjo pavėsinėje ir kūreno laužą, kepė dešreles ir kitą maistą. Kiti daug laiko praleido pirtyje, kuri dar dienos metu jau buvo kaitriai iškūrenta. Kažkas buvo pievoje ir kažkas maudėsi vandenyje. Veiklos netrūko ir ši diena be jokių drabužių labai greitai prabėgo. Dalis žmonių išvažiavo, kadangi rytojaus dieną reikėjo į darbus. Į darbą reikėjo ir man, bet mes likome nakvoti. Vakarą uždarėme bendrai vakarodami, valgydami, gurkšnodami alų ir bendraudami priešpirtyje bei karštame kubile. Pasibuvę iki vidurnakčio ar truputį ilgiau išsiskirstėme ir nuėjome miegoti. 
Ryte pasidaremė kavos, išsimaudėme vėsioje upėje ir apie 8 val ryte išvažiaviome, nes man reikėjo vykti į darbą. 

Tą vasarą natūristų klube “Pievelė” apsilankėme dar kelis kartus. Mes laukiamės dukrelės ir tai šiek tiek apsunkino šias išvykas, o kai kurios vėlesnės to sezono išvykos buvo jau net ir su naujagime. Nepasaint sunkumų visada buvo labai malonu ir verta atvykti. Ne tik gražiai įdegdavome, pailsėdavome ar puikiai praleisdavome laiką, bet ir susiradome labai šaunių bendraminčių, kuriuos galima pavadinti draugais. Didelis ačiū Povilui ir Linai už šią iniciatyvą.
Tikiuosi šis straipsniukas padės geriau įsivaizduoti, kas vyksta šiuose susitikimuose tiems, kam įdomu. O tiems, kas abejoja padės nuspręsti ar nori prisijungti prie šio ar kito klubo, bei tiems, kurie nori bet nedrįsta, suteiks daugiau drąsos.

Choose your Reaction!
Leave a Comment