Apie mus

Sveiki, 

Esame natūristai. Norime jaustis gerai savo kūne, ir būti nuogi kada mums taip patogiau bei nepergyventi, kad dėl to galime susilaukti nemalonės. Siūlome visiems bent kartą išmėginti socialinį nuogumą ar draugų rate ar nudistų paplūdimyje. Trokštame, kad žmonės nustotų palikinėti šiukšles po poilsio gamtoje. Tikimės, kad apnuogintas nuogas moters kūnas nebus laikomas blogų dalykų ir provakacijų šaltiniu. Linkime, kad nustotumėte blogai vertinti savo kūną 

Vizija

Ateitis, kurioje besimaudantis ar besideginantis nuogas kūnas nekeltų nei didelės nuostabos, nei pavojaus, būti suimtam, užpultam ar apšauktam

Ateitis, kurioje žmonės savo kūnus vertins ne taip kritiškai, ir dalykus, kurių negalima pakeist priims, tokius kokie jie yra.

Ateitis, kurioje yra daugiau socialinio nudistavimo galimybių ir daugiau bendraminčių.

Ateitis, kurioje nudistų paplūdimys nebus siejamas su neandartalietiškais instinktais

Misija

Vadovaujantis savo įsitikinimais ir vertybėmis skleisti žinią apie nudizmą ir natūrizmą, bei pateikti aktualios informacijos bendraminčiams ir visiems, kuriems tai įdomu.

Organizuoti renginius ir susitikimus, kurie stiprintų bendruomenę ir suteiktų galimybę išmėginti socialinį nudizmą visiems norintiems.

Padėti išmokti priimti savo pačių kūnus, tokius kokie jie yra ir jaustis gerai nuogiems

Vertybės